Кина 9 парчиња на Пепелашка Виски Стоунс сувенири Ладење Виски Стоунс Бар Алатки Виски Стоунс кадифе торба производители и добавувачи | Shunstone

9 парчиња на Пепелашка Виски Стоунс сувенири Ладење Виски Стоунс Бар Алатки Виски Стоунс сомот Bag

Краток опис:

MOQ: 100 сет

Контактирајте не за да добиете најдобра цена

OEM / ODM / OBM

прилагодено логото

промоција подароци

1.CHILL ВАШИОТ алкохол пијалоци.

2. кул подарок за алкохол љубовник.

3. ФДУ и CE & LFGB одобрени.


детали за производот

апликација

Производство и пакување

сертификати

Тагови производ

Воведување на производот: 

Секогаш во можност да ги задржат своите кул, но сепак малку грубо околу рабовите (само како добра јужна шанкер), овие виски Stones ќе го задржи вашето виски ладно долго по првата голтка. Намали од сите природни талк, три од овие камења се совршен спарување за вашиот омилен прелива.

1.Cool идеја, кул подарок.

2.Bring весел студ на пијалок.

3.Chill виски и алкохолни пијалаци без разредување.

4. камен е мека и на рабовите се заоблени, спречување на гребење.

5. камен Дон "т додавање која било вкусови или мириси.

детали:

Камен Големина:

2 * 2 * 2 см

Кутија Големина:

9,5 * 7,5 * 3.5cm

Тежина :

300g

Камен Материјал:

Базалт / талк / мермерни / гранит / природен камен

детали за

9 X виски рок

1x црно кадифе торби

1 x кафеава дрвена кутија

冰酒 石 生产 图

 Како да го користите: 

1. Ве молиме да ги мијат пред употреба.

2. Стави камења во торбичка пред пуштање во замрзнувачот.

3. По 4 (или повеќе) часа, извадете ги и место камења во стакло.

4. Измијте повторно и да ги чуваат во замрзнувачот.

冰酒 石 使用 方法


 • Претходно:
 • Следно:

 • Точка Уметности & Занаети се популарни за Бар, дома, хотел, ресторан и компанија.

  ОЕМ и OBM и ODM 

  Прилагодено дизајн и Единствени Подароци 

  Повеќе се чека за вас ....

   

  Имаме различни пакет за вашиот да се избере

  Најниска цена во OPP вреќа, памучно кадифе торба ....

  економијата цена во картонска кутија, Крафт Сандаче, дрвена кутија, железна кутија, ПВЦ кутија ... ..,

  Луксузен дизајн во кожа кутија, дрвена кутија, тешко кутија одбор картичка ... ..

  Многу кориснички пакет прифаќаме.

  Поголемиот дел од нашите производи се помина ФДУ, LFGB, CE и 65 CA сертификати, тие се безбедни.

  За нашите фабрики, ние сами SEDEX, BSCI, SGS сертификати.

  证书

   

  Најчесто, ние сме 10 години на Златна Член на Alibaba, со добри критики.

  2018 година 20 јуни се придруживме на голем BV снабдувач во Alibaba, подолу е сертификати:

  Операција 图片 20180822144829 Операција 图片 20180822144833

 • Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

  Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Онлајн Chat!